Health, Flexibility & Strenght

Workouts

Naša filozofia

Veríme, že naša práca má hlbší charakter ako len zoštíhlenie, či vybudovanie masívneho bicepsu. Ponúkame dlhší a plnohodnotnejší život bez bolestí kĺbov a chrbtice. Sme miestom, kde sa naši klienti vrátia k pôvodnému cvičeniu len s vlastnou váhou a nakoniec zistia, že pokiaľ sa zamerajú na zdravie, silu a flexibilitu dosiahnu aj vysnívanú postavu.

Prečo cviky s vlastnou váhou

Odpoveď na túto otázku je veľmi jednoduchá. Lebo sú efektívnejšie. Vaše telo totiž vykonáva pohyb ,na ktorý bolo priamo stvorené. Posledné výskumy jasne dokazujú, že cviky s vlastnou váhou dokážu ideálne vybudovať silu a objem svalstva. Navyše vďaka nim získate aj flexibilitu, ktorá prirodzene rieši rôzne dysbalancie. Zbavíte sa tak zranení a bolestí či už chrbtice, šliach, alebo kĺbov.

Health, Flexibility & Strenght

Workouts

Jóga ako kompenzačné cvičenie

Ako sme už spomínali vyššie, našou hlavnou doménou je zlepšenie kvality života, nielen úprava postavy. Práve preto je nutné silové cvičenie, ktoré praktizujeme cez cviky s vlastnou váhou správne vykompenzovať. Na to nám slúži jóga, ktorá má tisícročné základy a vynikajúce zdravotné benefity, pokiaľ sa cvičí pravidelne.

Náš tréning

Je práve kombináciou jogy a cvikov s vlastnou váhou. Úvodné rozhýbanie, rozcvička a záverečný strečing našich tréningov sú cvičené práve pomocou jógy. Hlavná časť tréningu je zostavená z cvikov s vlastnou váhou, ktorých stupeň obtiažnosti je zvolený podľa úrovne klienta ( začiatočníci: kliky na kolenách, pokročilí: mužské kliky, experti: klik na jednej ruke). Samozrejme sú tieto cviky potom kombinované aj s kardiom, alebo sú cvičené v supersériách, aby došlo aj k posilneniu kardiovaskulárneho systému a pľúc.

Profesionálni tréneri

Náš tím profesionálov, ktorý sa o Vás postarajú za každých okolností.

Gabriel
Lučenič
Manažér/Tréner
Lýdia
Lučeničová
Doktor/Tréner
Kamil
Kuba
Tréner
Kristína
Liptáková
Tréner

Objednajte sa na nezáväzný tréning

Text, či fotky vám nestačia?
Vyskúšajte si náš tréning a vytvorte si názor sami a to úplne zadarmo.

Zarezervovať