Výživa

Naša filozofia

Môžete cvičiť koľko len chcete, ale ak nedodáte telu správne živiny, celá vaša snaha môže vyjsť nazmar. Práve preto sa výžive klientov snažíme venovať veľmi podrobne. Samozrejmosťou je zostavenie jedálnička pre klienta, ktorý však my považujeme len za určitý návod, ktorým by sa mal klient riadiť. Naším cieľom je naučiť všetkých, ktorí k nám prídu, ako sa zdravo stravovať, naozaj rozumieť vlastnému telu, a nie sa len slepo riadiť stravovacím plánom.

Osobné stretnutie

Nutnosťou každého zhotovenia jedálnička je osobné stretnutie, a to nie jedno, ale hneď dve. Na prvom stretnutí sa preberajú základy stravovania, zároveň klientovi vysvetlíme, ako funguje telo, čo by bolo preňho najjednoduchšie a zároveň najefektívnejšie, ale hlavne zdravé. Na základe tohto stretnutia sa potom vypracuje stravovací plán a klient sa ho týždeň pokúša dodržať najlepšie ako dokáže.

Kontrolné stretnutie

Počas prvého týždňa si klient jedálniček otestuje na sebe a väčšinou ho pritom napadne neuveriteľné množstvo súvisiacich otázok. Práve tie sa riešia na kontrolnom stretnutí. Ak je to potrebné, tréner počas neho dovysvetlí princípy a obsah stravy, a upraví jedálniček tak, aby sa čo najlepšie prispôsobil klientovým potrebám. Samozrejme dbá pri tom na to, aby sa zachovala jeho efektívnosť (bohužiaľ zázraky sa robiť nedajú :).

Bez kompromisov

Aj keď sme o to boli viackrát žiadaní, v žiadnom prípade nevystavujeme jedálničky cez internet. Na správne zhodnotenie spôsobu stravovania je nutný osobný rozhovor a diagnostika. Pochopte prosím, že dlhodobé výsledky sa v žiadnom prípade nedajú dosiahnuť len dodržiavaním jedálnička, ale pochopením problematiky ako celku, a to sa cez internet dá len veľmi ťažko…

Od 100 EUR / Klient (zadarmo pri osobných tréningoch)

Profesionálni tréneri

Náš tím profesionálov, ktorý sa o Vás postarajú za každých okolností.

Gabriel
Lučenič
Manažér/Tréner
Lýdia
Lučeničová
Doktor/Tréner
Kamil
Kuba
Tréner
Adriana
Chebenová
Tréner

Objednajte sa na nezáväzný tréning

Text, či fotky vám nestačia?
Vyskúšajte si náš tréning a vytvorte si názor sami a to úplne zadarmo.

Zarezervovať